Шановні споживачі!

Відповідно до Закону України «Про житлово-комунальні послуги» необхідно укласти нові договори про надання комунальних послуг.  Договір є публічним та відповідає Типовому договору  затвердженому постановою КМУ «Про затвердження Правил надання послуг з поводження з побутовими відходами» від 27 березня 2008 р. № 318.
 

Ознайомитися та укласти договір про надання послуг з поводження з побутовими відходами (вивезення сміття) можливо за посиланням нижче.


ДОГОВІР ДЛЯ ОЗНАЙОМЛЕННЯ;


ДОГОВІР ДЛЯ ДРУКУ.


Згідно з правилами, при укладанні договорів споживач повинен надати такі документи:
- копія паспорта;
- копія ІПН;
- копія підтвердження права власності або права користування на об'єкт;

 

Договір може бути поданий:
на поштову адресу — вул. Набережна, 18, м. Маріуполь, Донецька область, 87505

Додаткова інформація за телефоном — +38 (0629) 40-11-47; +38(068)78-00-703 ; +38(098)25-15-041


Комментарии.
Страницы:
1
Сергей
0

Если подачу в отдельную квартиру воды, газа, электроэнергии можно (пусть и с нарушением законодательства) как-то прекратить, то как "перекрыть" жильцу возможность выбрасывать мусор УМЫШЛЕННО КУДА УГОДНО? При оплате вывоза бытовых отходов единым платежом за все коммунальные услуги невозможность РЕАЛЬНО "перекрыть" выбрасывание мусора не имела значения. По специфике коммунальной услуги по вывозу бытовых отходов жильцы не нуждаются в индивидуальных договорах. Поэтому после разделения платежей позиция КП "Коммунальник" В ПЛАНЕ ТРЕБОВАНИЙ к абонентам И ДОГОВОРОВ, мягко говоря, несколько сомнительна по сравнению с предприятиями водо , газо- и электроснабжения. Даже с учётом Постановлений КМУ, место которым в евроконтейнерах для ТБО.

Опубликовано 13.02.2020 21:42:29, город Мариуполь
КП "Коммунальник"
0

Згідно ст. 14 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» за рішенням співвласників багатоквартирного будинку (уповноваженого органу управління об’єднання співвласників багатоквартирного будинку), прийнятим відповідно до закону, договір про надання комунальної послуги укладається з виконавцем відповідної комунальної послуги:
1) кожним співвласником багатоквартирного будинку самостійно (індивідуальний договір);
2) від імені та за рахунок усіх співвласників багатоквартирного будинку управителем або іншою уповноваженою співвласниками особою (колективний договір);
3) об’єднанням співвласників багатоквартирного будинку або іншою юридичною особою, яка об’єднує всіх співвласників такого будинку та в їхніх інтересах укладає відповідний договір про надання комунальних послуг, як колективним споживачем.
Згідно розділу VI, п. 3 Прикінцевих положень та перехідних положень Закону України «Про житлово-комунальні послуги» зі змінами і доповненнями Законом України від 7 червня 2018 року № 2454-VIII, який набрав чинності з дня, наступного за днем його опублікування та був введений в дію з 1 травня 2019 року, договори про надання комунальних послуг мають бути укладені між споживачами та виконавцями комунальних послуг протягом одного року з дати введення в дію цього Закону, тобто до 01.05.2020.

Опубликовано 03.03.2020 15:16:00
Добавьте комментарий