Шановні мешканці міста Маріуполя!

Тарифи на вивезення твердих побутових відходів не переглядались з 01.06.2016 року і за цей час ціни на паливно-мастильні матеріали зросли на 140%, на матеріали та запасні частини – 150%, заробітна плата більше ніж на 120%. В собівартості послуг на вивезення ТПВ фонд оплати праці, ПММ, матеріальні ресурси складають – 77%.
 

За підсумками роботи за 2017 рік фактична собівартість на вивезення та розміщення 1м³ ТПВ склала 66,36 грн., що на 26,77 грн. вище від нормативної собівартості вивезення та розміщення 1м³ ТПВ, закладеного в тарифі, яка становить 39,59 грн.
 

За підсумками роботи за I квартал 2018 року підприємство спрацювало зі збитком в сумі 867 тис. грн.
 

Для своєчасного вивезення ТПВ, забезпечення необхідного санітарного стану міста, КП «Комунальник» зобов’язаний переглянути тарифи в сторону їх підвищення. З 01.08.2018 року підприємством планується підвищення тарифу на послуги зі збирання та вивезення твердих побутових відходів,.
 

Підприємством були проведені розрахунки економічно обґрунтованих планових витрат на 2018 рік на послуги з вивезення ТПВ, які представлені департаменту розвитку житлово-комунальної інфраструктури Маріупольської міської ради для розгляду та затвердження в установленому порядку.
 

Також, для Вашої уваги пропонується ознайомитись зі структурою тарифу на послуги зі збирання та вивезення твердих побутових відходів, яка представлена для розгляду (див. нижче).

Структура планової собівартості тарифу 2018р.


Добавьте комментарий